Ünlü müzisyen Charlie Colin yaşamını kaybetti

Çarşamba günü TMZ, Grammy ödüllü müzisyenin annesinin, Colin’in Brüksel’de bir arkadaşındayken evinde otururken duşta kayıp düşerek hayatını kaybettiğini bildirdi. 

Annesi, ünlü ismin Belçika’da bir konservatuarda ustalık sınıfı dersi verdiğini ve bir film yaptığını söyledi.

Train, en çok “Drops of Jupiter” ve “Hey, Soul Sister” hit şarkılarıyla tanınıyor. Colin, 90’larda Pat Monahan, Rob Hotchkiss, Jimmy Stafford ve Scott Underwood’la birlikte San Francisco grubunu kuran bir basçıydı.

Ünlü müzisyen geçmişte verdiği bir röportajda, kendisiyle ilgili olarak, “İyi bir kayda göre dünyevi bir adamdım. Sonunda başarılı oldum ve başarılı oldum. Aynı zamanda, her zaman bir grupta olduğum, bir programım ve bir yerim olduğu için ve çevremdeki insanların çoğu ya bizi görmek için bilet alıyor ya da o organizasyon için çalışıyor falan olduğundan, alamadım. Birçok insan bana kendimle ilgili gerçeği söylüyor. Pek çok açıdan büyümedim.”

“Bir yandan birçok arkadaşımdan daha tecrübeli ve dünyeviydim ama diğer yandan hiçbir zaman oraya çıkıp sorunu zor yoldan çözmek zorunda kalmadım çünkü her zaman aklımda olan bir şey vardı. bu konuda yeterince iyiydi, yol gösterdi. Birdenbire 40 yaşındaydım ve tüm bu zaman geçip gitmişti. Aynaya baktım ve ’40 yaşında bir çocuk gibiyim’ dedim. Hayatla uğraşmak zorunda olan bir adam olmanın ne anlama geldiğini bilmiyorum.’” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir