Ertuğrul Doğan’dan transfer müjdesi

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, bordo mavili takımın Karagümrük’ü 4-0 yenerek Ziraat Türkiye Kupası’nda finale kaldığı maçında ardından transfere dair önemli açıklamalar yaptı.

“4 TRANSFER BİTTİ, 2’Sİ BİTME AŞAMASINDA”

A Spor’a konuşan Ertuğrul Doğan, transfer çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ettiklerini belirterek “Yakın zaman içerisinde bitme aşamasına gelen, biten 3 transferimiz zaten vardı. Hatta 4 diyebiliriz. Önümüzdeki dönem içerisinde 2 transfer daha inşallah bitme aşamasına gelecek.” diye konuştu.

“HEM GENÇ HEM DE TECRÜBELİ İSİMLERİ TRANSFER EDECEĞİZ”

Başkan Doğan, transferde hem genç ve yetenekli hem de tecrübeli isimlere yöneldiklerini vurguladı ve “Yeni sezon planlamasına biz çok önce başladık. Bu planlama dahilinde de hem hocanın izleme ekibi hem bizim izleme ekibimiz hem de dışarıdan aldığımız referanslarla hata yapmadan bir transfer sezonu geçirmeye çalışıyoruz. Genç ve yetenekli isimler de olacak. Gerçekten tecrübe sahibi ve takıma değer katacak isimler de olacak. Ama hata yapmak lüksümüz yok bu sene.” ifadelerini kullandı.

“BONSERVİS PAZARLIĞI YAPTIĞIMIZ TAKIMLARIN MAÇLARININ BİTMESİNİ BEKLİYORUZ”

Doğan, sezon sonunda bonservisini eline alacak futbolcularla olduğu kadar sözleşmesi devam eden isimlerin kulüpleriyle de görüşme halinde olduklarını dile getirerek, “Şampiyon olduğumuz sezonda bizim en büyük avantajımız transferlerin yüzde 80’inin ilk hazırlık dönemine yetişmesiydi. Buna benzer bir tabloyu da inşallah bu yıl da gerçekleştireceğiz. Tabi liglerin tamamlanmasını bekliyoruz. Anlaşması sezon sonunda bitecek oyuncularla daha hızlı ilerleyebiliyoruz ama bonservis pazarlığı yaptığımız takımlarla maçların bitmesini beklemek durumunda kalıyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir